CAMERA EXECUTORILOR JUDECĂTOREȘTI
de pe lângă Curtea de Apel TÎRGU MUREȘ

540150 - Tîrgu Mureș, str. Gheorghe Doja, nr. 42, ap. 2, jud. Mureș
Tel/Fax: 0365886632, Fax/Mail: 0365818722, Mobil: 0770530916 / 0742047436

CIF - 13851076
IBAN - RO57 INGB 0000 9999 0189 2452 ING Bank Sucursala București
IBAN - RO47 BREL 0002 0007 5795 0100 Libra Internet Bank Tîrgu Mureș

Bine ați venit,
Vizitator







Executori
Nr. Crt. Poză executor Nume executor Circumscripție Sediu
1 Aștelean Florin - Sergiu Tîrgu Mureş Str. Mihai Viteazul, nr. 1, ap. 1 Web: www.astelean.ro
tel. 0365.735.777, fax 0365.814.223, mobil 0745.036.061
mail - astelean@cameramures.com ; executor@astelean.ro
2 Cotoară Cristian Tîrgu Mureş Str. Ștefan cel Mare, nr. 6, ap. 3,
tel. 0730.044.307
mail - cotoara@cameramures.com
3 Demeter Tiberiu Claudiu Tîrgu Mureş Str. Retezatului, nr. 16
tel. 0365.730.044, fax 0365.730.055, mobil 0746.246.872
mail - demeter@cameramures.com
4 Giunca Maria-Cristina Tîrgu Mureş Asociați în cadrul:
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații

Str. Franz Liszt, nr. 12 Web: www.executare.eu ; www.huruba.ro
tel/fax 0265.230.111, 0265.267.098, 0365.88.66.44
fax2mail: - 0365.81.66.94

mail (Giunca Maria-Cristina)
giunca@executare.eu
giunca@cameramures.com

mail (Hurubă Eugen)
executor@huruba.ro
huruba@executare.eu
huruba@cameramures.com
5 Hurubă Eugen
6 Ianculescu George Tîrgu Mureş Str. Márton Áron, nr. 11
tel. 0365.730.442, tel/fax.0365.730.443, mobil 0745.633.984
mail - ianculescu@cameramures.com
7 Magyari Szabolcs Tîrgu Mureş Str. Gheorghe Doja, nr. 38, ap. 14
tel/fax 0365.735.729, mobil 0748.496.226
mail - magyari@cameramures.com
8 Pop Ioan Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
B.E.J. Cotfas Tudor
(executor judecătoresc Cotfas Tudor)
9 Puia Romulus Tîrgu Mureş Str. Busuiocului, nr. 4, sc. C, parter, ap. 42,
tel/fax 0265.269.994, 0747.038.387
mail - puia@cameramures.com ; Site: www.cabinet-executor.ro
10 Székely Szabolcs-Barna Tîrgu Mureş Str. Marton Aron nr. 2, ap. 2
tel/fax 0265.260.663, 0745.111.169
mail - szekely@cameramures.com
11 Toma Gheorghe Cosmin Tîrgu Mureş Activitatea și dosarele execuționale
au fost preluate de către
S.C.P.E.J. Hurubă, Giunca & Asociații
(executor judecătoresc Hurubă Eugen)
12 Vintilă Marius Andrei Tîrgu Mureş Str. Bolyai, nr. 6, et. 1, ap. 2
tel: 0365.424.425, fax: 0372.875.327, 0730.078.810
mail - vintila@cameramures.com
13 Ursulescu Floarea Tîrgu Mureş Str. Márton Áron, nr. 3/2
tel/fax - 0265.777.070, 0723.417.228
mail - ursulescu@cameramures.com
14 Kenosy Adrian Zoltan Sighişoara Str. Hermann Oberth, nr. 28
tel/fax 0265.775.700, 0744.633.987
mail - kenosy@cameramures.com
15 Corcescu Horaţiu Târnăveni Str. Gh. Mănoiu, nr. 3
tel. 0745.417.526
mail - corcescu@cameramures.com
16 Dumitru Mirela Târnăveni Asociată - C.E.J. București
17 Zorilescu Mircea Adrian Târnăveni Str. Republicii, nr. 63
tel. 0745.158.838
mail - zorilescu@cameramures.com
18 Maier Dorin Gheorghe Reghin Str. Petru Maior, nr. 54,
tel/fax - 0365.103.751, mobil 0747.343.768
mail - maier@cameramures.com
19 Olteanu Radu Reghin Str. Petru Maior, nr. 48, etaj 2, ap. 8
tel/fax 0265.512.018, 0744.819.409
mail - olteanu@cameramures.com
20 Roga Sorin Reghin Str. Sării, nr. 2
tel/fax 0265.512.047, 0745.427.047
mail - roga@cameramures.com
21 Urs Luciana Victoria Reghin Asociată - C.E.J. Cluj
22 Vlas Maria Cristina Luduș Bd. 1 Dec 1918, nr. 43B, etaj 1
tel/fax 0265.411.091, 0745.468.071
mail - vlas@cameramures.com
23 Bakos Alexandra Karina Miercurea Ciuc Birou neînregistrat
24 Moraru Aurelian Miercurea Ciuc B-dul. Timișoarei, bl. 9, ap. 1
tel. 0745.031.754
mail - moraru@cameramures.com
25 Sárig Attila Miercurea Ciuc Str. Tudor Vladimirescu, nr. 23, sc. A, ap. 1
Web: www.executaresilita.com
tel/fax 0266.371.336, 0744.985.611
mail - sarig@cameramures.com
26 Szilágyi Erzsébet Miercurea Ciuc Str. N. Bălcescu, nr. 2, ap. 12
tel/fax 0266.314.956, 0740.021.800
mail - szilagyi@cameramures.com
27 Cotfas Marin Cornel Topliţa Str. Miron Cristea, bl. D, sc.1, ap.1
Web: www.bejcotfas.eu
tel/fax 0266.341.200, 0744.472.481, 0723.510.722
mail - cotfas@cameramures.com
28 Biró Mihaiu Odorheiu Secuiesc Asociați în cadrul:
S.C.P.E.J. Biró și Wächter

Str. Áron Tamási, nr. 12, ap. 7
Web: www.bejbiro.ro
tel/fax 0266.213.044, 0721.475.675, 0740.641.624
mail - biro@cameramures.com
mail - wachter@cameramures.com
29 Wächter Juliánna-Enikö
30 Mihălcescu Elvira Mariana Odorheiu Secuiesc Str. Rozei, F.N.
tel. 0266.210.335, Fax2mail: 0366.816.549, 0745.155.088
mail - mihalcescu@cameramures.com
31 Peter István Gheorgheni Str. Kossuth Lajos, nr. 53
tel 0266.361.267, Fax2mail; 0366.818.797, 0756.252.469
mail - peter@cameramures.com
32 Cotfas Tudor Tîrgu Mureş Str. Poştei, nr. 4
tel 0749.082.416, Fax 0365.818.851
mail - tudor@cameramures.com
33 Floria Vlad Tîrgu Mureş Str. Borsos Tamas, nr. 24, ap. 2b
tel 0741.905.759
mail - floria@cameramures.com




 target="_blank">trafic ranking